Děkuji za váš zájem o léčivou zvukomalbu, už vám míří do schránky

Svou nahrávku naleznete v e-mailové schránce.

Instrukce k poslechu najdete níže

Pokud ji nevidíte, prohledejte složku SPAM, PROMO a HROMADNÉ

případně vyhledejte ve své poště 

raemy@terapiehlasem.cz

INSTRUKCE K POSLECHU

Pevně doufám, že si tato doporučení přečtete. Byla by škoda, nevyužít potenciál nahrávky naplno. 

  • Ideálně poslouchejte na sluchátka. Nešponujte hlasitost, bývají tam hlasitější části, tak ať vám to pak neválcuje bubínky. I kdybyste tišší části zpěvu téměř neslyšeli, vůbec to nevadí, i přesto ve vašem těle proces probíhá.
  • Udělejte si na to prostor a klid, jako na meditaci. Při opakovaném poslechu proces postupuje. Ale nechte to plynout, jak to budete cítit. Klidně se k tomu za pár dní zase vraťte. Vnímejte tělo, nic na sílu. Ucítíte, jestli máte poslouchat dál nebo to odložit.
  • Mohou se vám objevovat nějaké obrazy nebo příběh, jen vnímejte, pozorujte. Neanalyzujte, na to bude případně čas později. Pokud vám budou příliš běhat myšlenky, nedávejte jim pozornost, nechte je zase odběhnout. To důležité k vám přijde v klidu a poznáte to. 
  • Pokud v určité části pocítíte nepohodlí, porozujte ho, neodmítejte. Proces proměny a probuzení může přinášet výzvy a diskomfort. Je důležité, jak se k „potížím“ postavíte, jak s tím naložíte. Důvěřujte si. 
  • Někdo i při poslechu cítí mou přítomnost a podporu. Ano, jsem tu pro vás.

Máte k tomu otázky nebo připomínky? Cokoliv. Napište mi.

Kdybyste se po poslechu delší dobu necítili dobře, ozvěte se mi, zkontrolujeme to společně. 

Děkuji za pozornost 🙂

 

PS: Svou nahrávku naleznete v e-mailové schránce. Pokud ji nevidíte, prohledejte složku SPAM, PROMO a HROMADNÉ, případně vyhledejte ve své poště raemy@terapiehlasem.cz.

Léčivé zvukomalby za akční cenu

Někdy se nejdřív určité téma samo hlásí o mou pozornost a pak k němu přichází zvuk. Někdy naopak uslyším novou zvukomalbu, která chce na svět a současně se zpěvem pak teprve vnímám, jakou energii – téma přináší.

Zde jsou pro vás.

Cena jedné nahrávky je 390,-

namísto běžných 590,- 

Kdo pro vás nahrávku připravil?

Jmenuji se Veronika Komínová. Původní profesí jsem operní zpěvačka. Můj hlas mě ale později vedl jinou cestou. 

Načítám energii klienta a pak si stahuji léčivé frekvence. Tedy slyším, co mám zpívat. Můj intuitivní zpěv probouzí transformační procesy, pocit jednoty s vesmírem, propojení s duší.

zpěvačka, hlasová koučka a terapeutka